6 Lip

Wynajem jachtów w Chorwacji

Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich z państwa, którzy chcieliby wypocząć i to nie w byle jaki sposób czy w tym samym miejscu co każdego roku. Tym razem proponujemy dalszą podróż oraz nowe możliwości, jakie za sobą niesie. Jedną z naszych specjalności jest czarter Chorwacja http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, dzięki czemu wynajmiecie państwo jacht w Chorwacji i będziecie mieli możliwość pływania po otwartym morzu, a także odwiedzania najbardziej wyjątkowych miejsc w tym wspaniałym kraju. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, w związku z czym nasze jachty to nowoczesne, piękne maszyny o doskonałym wyposażeniu, w których idealnie czuć się będą najbardziej wymagające osoby, potrzebujące 100-procentowego komfortu.

Czarter Chorwacja – zwiedzaj piękne miejsca

Oferując państwu wynajem nowoczesnych jachtów, zachęcamy do podróżowania po wspaniałych miejscach w Chorwacji i podziwiania widoków, jakie niesie to za sobą. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie możliwe jest podziwianie wysokich, skalistych gór wpadających do morza albo wąskich uliczek, które do złudzenia przypominają te z włoskiej Sycylii. To również ogromne możliwości zarówno w zakresie uprawiania turystyki zabytkowej, jak również plażowania. My jednak zachęcamy do spędzania czasu na wodzie, gdzie jest spokojnie, przyjemne i gdzie można zregenerować się jak nigdzie indziej. Dzięki temu z całą pewnością zapamiętacie tę wycieczkę na bardzo długo i będziecie chętnie wracać na Adriatyk.

Nasza propozycja

Czarter jachtów skierowany jest do tych osób, które posiadają licencję na żeglowanie, jednak nie pozostawiamy na pastwę losu tych, którzy nie posiadają takich uprawnień. Organizujemy bowiem rejsy z wykwalifikowanym sternikiem, który zadba o państwa komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu również wy będziecie mieli możliwość pływania po morzu i zwiedzania wspaniałej Chorwacji. Jesteśmy do państwa dyspozycji w każdej potrzeb i możemy zawsze doradzić – co zwiedzać, gdzie się wybrać, a nawet gdzie zjeść. Zapraszamy!